Жителька Миколаєва відсудила у “ЕЛУ автодоріг” гроші на ремонт авто

Машина позивачки постраждала через відсутність тимчасових знаків регулювання дорожнього руху та огороджень у місці вибоїни.

У Центральному районному суді Миколаєва розглянули цивільну справу за позовом місцевої мешканки до КП “Експлуатаційне лінійне управління автодоріг”. Позивачка просила стягнути з підприємства матеріальні збитки, отримані нею внаслідок пошкодження її автомобіля “CITROEN”. Про це повідомили у суді, пише ДИКЕ ПОЛЕ.

У позовній заяві жінка вказала, що відповідальні співробітники КП “ЕЛУ автодоріг” не забезпечили організацію встановлення тимчасових знаків регулювання дорожнього руху та огороджень в місці вибоїни по проспекту Героїв України у Миколаєві. Внаслідок цього, автомобіль позивачки потрапив на пошкоджену ділянку дороги та отримав механічні ушкодження – деформацію колісного диску, розриву шини і пошкодження рульової тяги.

Сума матеріальних збитків, отриманих позивачкою внаслідок ДТП, склала понад 4 тис. гривень, що підтверджується відповідними документами. Окрім цього, у матеріалах справи міститься постанова Ленінського районного суду Миколаєва, відповідно до якої вищевказаного співробітника “ЕЛУ автодоріг” визнано винним у вчинені адміністративного правопорушення за ч.4 ст.140 КУпАП.

Співробітник підприємства порушив правила норм та стандартів ДСТУ 3587-97 п.3.1, що виразилось у відсутності тимчасових знаків регулювання дорожнього руху та огороджень в місці вибоїни по проспекту Героїв України, внаслідок чого сталося зазначене ДТП. В результаті суд задовольнив позов та стягнув з КП 4 тисячі 112 грн.