Заводський район взяв участь у Всеукраїнській екологічній акції «За чисте довкілля»

У рамках Всеукраїнської екологічної акції «За чисте довкілля» у Заводському районі з 6 по 8 квітня пройшли дні благоустрою та санітарного очищення територій району, пише сайт Миколаїв Сьогодні з посиланням на Миколаївську міську раду.

В акції взяли участь представники підприємств, організацій, медичних установ, працівники житлово – комунальних підприємств, діти та вчителі загальноосвітніх шкіл, студенти та викладачі вищих навчальних закладів – всього понад 3000 осіб.

Учасники акції очистили  прилеглі території від сміття, побілили бордюри, обкопали та обрізали дерева, скопали  клумби, висадили дерева та кущі, прибрали незаконно розміщену рекламу на стовпах та зупинках громадського транспорту, берегову зону Намив.

Працівники адміністрації Заводського району та ЖКП ТОВ “Николаевдомсервис”  прибрали зелену зону, сміття та пісок під бордюрами у сквері Образцова, прилеглі та дворові території по вул. Погранична, 9 і вул. Шосейна, 84.

З території району вивезено  сміття та гілля об’ємом 253 куб. м., для чого було залучено 11 од. техніки підприємств та організацій району.

Джерело: Миколаїв Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро