Водій тролейбуса чухав “інтимне місце” та не давав пасажирам квитки

За словами пасажирки тролейбусу №4, кермувальник був напідпитку та казав їй піти геть, оскільки в нього немає талонів.

У Миколаєві водія тролейбусу запідозрили в тому, що він був за кермом напідпитку та ще й відмовлявся давати квитки. Про це написала у “Фейсбуці” Mary Sweet, повідомляє Depo.Миколаїв, передає МИКОЛАЇВ СЬОГОДНІ.

За словами пасажирки, на кінцевій “Старий вокзал” тролейбусу №4 вона підійшла до водія купити квитки – зі всього салону “назбирали” на 14 талонів. Проте кермувальник був зайнятий: “Даю водію грошики, але він в той момент не міг їх взяти, оскільки чухав своє інтимне місце, хоча це дуже негарно було з його боку”, -пише пасажирка.

Вона дала йому 28 грн, але він не хотів видавати квитки: “Відповідаю йому “14, ласка” на що він мені заявляє “у мене талонів немає пішла звідси”, – зазначає пасажирка.

Водій почав грубіянити, а коли йому пригрозили викликати поліцію, все ж таки дав чотири квитки та потім ще один. Жителька Миколаєва акцентує, що талонів не було на кінцевій зупинці. Натомість водії з ними “мухлюють”: “Де контролери? Адже практично всі депо, які на привокзальній площі завантажуються, без талонів, точніше, з талонамі, які були пробиті давно і красиво складені в блокнот з номерами тролейбусів. Дуже забавно спостерігати, як вони у “гарячці” гортають свій блокнот, щоб знайти той чи інший номер”.

Крім того, пасажирка назівала водія “п’яним бидлом”, якого не можна пускати за кермо. Варто додати, що миколаївці в коментарях їй поставили логічне питаня, чи викликала вона поліцію та повідомила про водія напідпитку. Пасажирка виправдалася, що їй було зле та її би “прокляв” весь тролейбус, оскільки іншого транспорту не було.

Жителька Миколаєва заявила, що водій тролейбуса чухав "інтимне місце" та не давав квитки