Власник сауни розважав своїх клієнтів “жрицями кохання”

Співробітники відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Миколаївській області, викрили злочинну діяльність робітника однієї із саун обласного центру, який за грошову винагороду організовував «відпочинок» відвідувачам закладу – запрошував повій.

У ході проведення санкціонованого обшуку правоохоронці виявили та вилучили у чоловіка 300 гривень, отримані ним за звідництво клієнта сауни з 35-річною місцевою мешканкою, повідомляє ДИКЕ ПОЛЕ.

З’ясувалося, що чоловік, влаштувавшись у вищевказаний заклад банщиком, знайшов для себе «легкий» спосіб отримання прибутку і паралельно з основною роботою займався додатковим заробітком – звідництвом клієнтів сауни з повіями. Жінок він викликав за телефонами, які вони залишали йому заздалегідь з метою «взаємовигідної» співпраці.

Відносно «жриці кохання» правоохоронцями складений адміністративний протокол за ч.1 ст.181-1 КУпАП «Заняття проституцією». Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді попередження або накладення штрафу від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Слідчим відділенням Заводського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст.302 КК України «Створення або утримання місць розпусти і звідництво». Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на той самий строк.

Вирішується питання про обрання банщику міри запобіжного заходу.