Вирішення проблеми сиріт в Снігурівському районі

3 жовтня, у м.Снігурівка відбувся “круглий стіл” з питань захисту прав дітей у нашому районі. Захід проходив в контексті змін до чинного законодавства в сфері надання соціальних послуг та у зв’язку з Національною стратегією реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

Повідомляє сайт СНІГУРІВКА СЬОГОДНІ з посланням на сайт РДА.

Перед присутніми виступили виконавчий директор БФ “Мій Дім” Юрій Маринчак та керівник ГО “Світанок Мрій” Павло Шульга, які мають позитивний досвід у активній співпраці громадськості та влади задля вирішення проблеми сирітства. Слід зазначити, що у Снігурівці представником Альянсу є Юрій Гнатишин.

Розглянули ряд питань: волонтерська робота з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах; відкриття та підтримка патронатних і прийомних сімей та ДБСТ; відкриття в Снігурівці центрів соціальної адаптації для випускників інтернатів та житла для матерів-одиначок, з числа дітей-сиріт. Обговорили також і програму раннього втручання як альтернативу поміщення дітей з особливими потребами в інтернатну систему.

Учасники “круглого столу” домовились об’єднати зусилля громадськості та влади для вирішення проблем сиріт в Снігурівському районі, адже це питання залишається актуальним.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец