Відразу двох жителів Миколаївщини ошукали одеські продавці автомобілів

Двоє жителів Миколаївської області придбали на Одещині автомобілі один з яких був викрадений, а інший з «перебитими» номерами кузову, повідомляє сайт Веселинове сьогодні з посиланням на відділ комунікації поліції в Миколаївській області.

До територіального сервісного центру МВС в м. Миколаєві звернулося двоє жителів області з наміром здійснити реєстрацію та перереєстрацію свої автомобілі. Проте, замість адміністративної послуги вони дізналися, що були ошукані під час купівлі транспортних засобів.

Так, мешканець смт. Веселинове, на підставі доручення, придбав у жителя м. Одеса малотонажний фургон Mercedes-Benz 213 CDI та вирішив його зареєструвати на своє ім’я. Фахівці сервісного центру МВС, отримавши від відвідувача всі необхідні документи, спочатку перевірили транспортний засіб за наявними інформаційно-пошуковими базами й з’ясували, що даний автомобіль ще з березня поточного року розшукується Приморським відділом поліції в м. Одеса, як викрадений.

Довелося засмутити й іншого автовласника, який хотів продати Hyundai Elantra. Завітавши з покупцем до територіального сервісного центру МВС, фахівці експертної служби, після огляду транспортного засобу, зробили висновок, що номер кузову піддавався змінам. Звичайно, за таких обставин працівники сервісного центру МВС не здійснили перереєстрацію транспортного засобу на нового власника. Зі слів продавця, він декілька років тому придбав Hyundai Elantra у жителя Одеської області теж за дорученням й гадки не мав, що номер кузову може бути «перебитий».

Наразі правоохоронцями по даним фактам вже проводиться досудове слідство.