Відбулося засідання групи із сприяння організації карантинних заходів

28 серпня перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Оніщенко провів  засідання робочої групи із сприяння організації карантинних заходів на території Кривоозерського району.

Повідомляє сайт КРИВЕ ОЗЕРО СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Кривоозерської РДА.

Розглядалися питання підведення підсумків проведення місячника по боротьбі з карантинним організмом (амброзією полинолистою) на території району та перспективний план роботи робочої групи на вересень місяць.

Про місячник  боротьби з карантинним організмом інформувала головний спеціаліст-державний інспектор відділу карантину рослин Кривоозерського району  Оксана Хаба.

Доповідач зазначила що на протязі місяця робочою групою проводилися об’їзди селищної та сільських рад  по виявленню та знищенню амброзії полинолистої.  Було обстежено 400 га земель комунальної та приватної власності, виявлено та знищено шляхом виривання та скошування 31 га амброзії полинолистої.  Філією Кривоозерського райавтодору  також проводилися обкоси узбіччя доріг району.

За результатами перевірки селищної та сільських рад було виявлено карантинний організм (амброзію полинолисту) та складено державним екологічним інспектором 5 адмінпротоколів за невжиття заходів по боротьбі з бур’янами та накладено штрафних санкцій на загальну суму 2550 гривень. Крім того 27 липня цього року працівниками Кривоозерськоїселищної  ради проведено санітарний день  по знищенню  амброзії полинолистої на території парку «Острів кохання» та біля річки Кодима. Працівниками управління агропромислового розвитку райдержадміністрації 29 липня проведено санітарний день прилеглої території адмінбудинку.

Начальник відділу організації виробництва і переробки сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергій Білковський ознайомив присутніх з планом робочої групи протягом вересня місяця 2017 року.

–       Ситуація ускладнюється тим, що рік у рік амброзія поширює ареал своєї присутності на теренах Кривоозерщини,  – акцентував увагу присутніх Олександр Оніщенко та наголосив на необхідності в подальшому продовжувати роботу по знищенню та недопущенню розповсюдження амброзії полинолистої на території району.

Джерело: КРИВЕ ОЗЕРО СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)