Верховна Рада України ухвалила бюджет на 2016 рік

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман – З цим бюджетом розпочинається дуже серйозна аналітика і формування нової економічної політики на 2016 рік

Голова Верховної Ради України під час брифінгу одразу після ухвалення Закону «Про Державний бюджет України на 2016 рік» 263-ма голосами наголосив, що таким рішенням сесійної зали «ми у цей світлий день розчарували  тих, хто хотів дестабілізувати ситуацію  України».

«Ми розчарували тих, хто хотів запустити сценарій різносторонньої дестабілізації, починаючи з фінансової і завершуючи політичною кризою, – сказав він». В.Гройсман подякував усім колегам народним депутатам України за напружену працю, за підготовку тих рішень, «які дозволили зберегти фінансову децентралізацію, та навіть підсилили її». Новий Бюджет, за його словами, «дозволить зменшити тиск на систему оплати праці, що дозволить вивести з тіні заробітну плату, зберегти малий і середній бізнес, підтримати аграріїв, підтримати українські  села».

Керівник парламенту наголосив, що робота над бюджетом буде продовжена. «Будемо йти далі і продовжувати роботу, щоб саме цей бюджет був чітким планом дій щодо стратегії розвитку нашої країни і потужної економіки», – сказав він.

В.Гройсман також зазначив, що багато депутатів говорили про необхідність стимулювання внутрішнього виробника, внутрішнього ринку, розвитку економіки. У цьому контексті він заявив про необхідність напрацювання окремого плану дій, який має бути напрацьований у січні-лютому наступного року. Для цього буде створена робоча група, яка включатиме фахівців у сфері економіки. «Ми розпочнемо напрацювання рішень, які необхідні для такого розвитку, – сказав Голова парламенту і підкреслив. – З цим бюджетом все тільки розпочинається, розпочинається дуже серйозна аналітика і формування нової економічної політики на 2016 рік».

Миколаївська ОДА