Вбивство адвоката Юрія Грабовського – ДИКЕ ПОЛЕ
You are here
Вбивство адвоката Юрія Грабовського УКРАЇНА 

Вбивство адвоката Юрія Грабовського

“Сьогодні ми дізналися трагічну звістку. Адвокат Юрій Грабовський знайдений вбитим. Підозрюваних у цьому злочині затримано, і ми сподіваємося, що всі причетні до вбивства нашого колеги будуть покарані. Висловлюємо співчуття близьким і рідним Юрія Грабовського, всім, хто його знав. Ми всі втратили талановитого розумного енергійного адвоката, відданого своїй справі” – це повідомлення сьогодні вранці з’явилося на сторінці Національної асоціації адвокатів України у Фейсбуці.

Тіло адвоката російського спецназівця Олександра Александрова Юрія Грабовського знайшли закопаним на трасі в Київській області. Цю інформацію повідомила його колега Оксана Соколовська, факт смерті підтвердив військовий прокурор Анатолій Матіос. У поліції поки офіційного підтвердження не дали. Пропонуємо коротку довідку про Грабовського.

Відповідно до даних Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, Юрій Грабовський народився 25 жовтня 1972 року в Києві. Навчався в Київському медичному училищі №4, а потім працював у дитячій лікарні №9.

У 1992 році вступив до Національного медичного університету ім. Богомольця. З 1996 року до 1998 року працював радником голови Московської районної ради депутатів м.Києва з гуманітарних питань, помічником голови Московської РДА з гуманітарних і соціальних питань.

У 1998-99 роках був радником міністра охорони здоров’я, членом Молодіжного уряду України, позаштатним помічником-консультантом народного депутата 1-3 скликань.

З 1999 року до 2001 року – штатний помічник-консультант народного депутата.

 

Юридична діяльність

У 2006 році здобув другу вищу освіту – закінчив юридичний факультет Національної академії державної податкової служби України (магістр права).

З 2006 року по квітень 2007 року – заступник начальника державної виконавчої служби у м Бориспіль та Бориспільському районі, керівник відділу представництва інтересів ГІС в судах. Був звільнений у зв’язку з ліквідацією служби.

З квітня 2007 року – приватний адвокат. Заступник директора – керівник Кримського офісу юридичної фірми “Кравченко і партнери”.

З 2007 року до 2009 року перебував на керівних посадах юридичного напряму Кримських регіональних підприємств вітчизняного автовиробника.

Протягом 2007-2008 років в якості адвоката брав участь у виборчих судових процесах, кримінальних процесах на захист керівників суб’єктів владних повноважень і органів місцевого самоврядування, інших цивільних, господарських та адміністративних справах на захист господарюючих суб’єктів.

З червня 2010 року начальник відділу екологічної політики регіонів Управління екологічної політики Міністерства охорони навколишнього природного середовища. У зв’язку з реорганізацією Мінприроди посада була скорочена.

З липня 2013 – керуючий партнер Адвокатського об’єднання “Грабовський і партнери”.

З 2013 по січень 2015 секретар Ради адвокатів м Київ, перший заступник голови Громадської ради при Міністерстві юстиції України (2012-2014 рр.), Член Громадської ради при Державній реєстраційній службі, член Експертної ради НААУ, аспірант НДІ інформатики і права НАПрН.

З липня 2015 – заступник голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.

Резонансні справи

Грабовський захищав луганчанку Анастасію Коваленко, яку СБУ затримала в лютому 2015 року зі сумкою, начиненою вибухівкою. СБУ стверджувала, що жінку для здійснення теракту завербував російський Грушники. Сама обвинувачувана заявила, що горезвісну сумку попросив знайомого передати її хлопець, і вона сама не знала, що в ній знаходиться. 9 березня має відбутися чергове судове засідання у її справі.

Повідомлялося, що Грабовський також був адвокатом одіозного судді Сергія Вовка, який засудив екс-міністра внутрішніх справ і нинішнього главу фракції БПП Юрія Луценка до чотирьох років позбавлення волі. Вовк звинувачується в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 375 Кримінального кодексу України – постанові завідомо неправосудного рішення. Незважаючи на численні клопотання прокуратури, Вовка так і не заарештували, більше того, термін його відсторонення не був продовжений.

У травні 2015 року розпочав захищати російського Грушники Олександра Александрова, який разом з ще одним військовим РФ Євгеном Єрофєєвим був затриманий при спробі захопити стратегічний міст під Щастям. Грабовський заявляв, що в зв’язку з цією справою йому погрожували.

Яна Смелянська

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперементы над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Related posts