В Южноукраїнську відбувся День відкритих дверей

29 серпня у відділенні соціальної реабілітації дітей-інвалідів комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська» пройшов День відкритих дверей.

Повідомляє сайт ЮЖНОУКРАЇНСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на офіційний сайт м. Южноукраїнськ.

Колектив відділення зустрічав гостей: дітей, батьків, представників місцевого самоврядування – директора територіального центру соціального обслуговування – Мартинко Антоніну Валеріївну, заступника директора департаменту соціальних питань та охорони здоров’я – Зінченко Лілію Юріївну, соціальних партнерів: завідувача дитячої поліклініки  – Качуровську Жанну Дмитрівну,  директора центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Дизик Аллу Андріївну, колегу з Арбузинського районного Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів – Медиченко Вікторію Вікторівну,  логопеда ДНЗ № 8  – Рябченко Людмилу Олександрівну та підприємця Лесів Олену Олександрівну (магазин «Фортуна») – багаторічного благодійника закладу.

Всі присутні мали змогу ознайомитися з формами та методами соціальної реабілітації, особисто поспілкуватися з спеціалістами, побачити заняття з дітьми на реабілітаційному обладнанні та сформувати власну думку про якість надання реабілітаційних послуг за місцем проживання дітей.

Сьогодні відділення має змогу надавати різноманітні реабілітаційні послуги з соціальної, психологічної, педагогічної, логопедичної, фізичної корекції, оздоровлювати дітей з особливими потребами в ОРК «Іскра», організовувати різноманітні подорожі та екскурсії. Всі зусилля спеціалістів відділення націлені на зміцнення здоров’я, повну або часткову соціалізацію дітей з інвалідністю.

Директор територіального центру висловила подяку всім суб’єктам соціальної роботи та сподівання на подальшу співпрацю з ними. На згадку про захід всім присутнім були подаровані паперові вироби янголят, розпростерті руки яких символізують відкритість, розуміння та готовність прийти на допомогу.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НА САЙТІ UATOPINFO-ВСІ НОВИНИ УКРАЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми