В Кривоозерському районі запрацює ще два НВК

Голова Кривоозерської районної державної адміністрації Олексій Мірошниченко, голова районної ради Олександр Козерецький та начальник відділу освіти РДА Валентина Голинська, депутат Миколаївської обласної ради Сергій Наказенко перевірили, як ідуть ремонтні роботи у Кривоозерській ЗОШ  І – ІІ ступенів №1. У вересні ц.р. тут має запрацювати навчально-виховний комплекс, де також планується перебування 20 дошкільнят. Директор навчального закладу Олексій Біляновський показав, як реконструюють загальноосвітню школу, аби у новому навчальному році школярам та дошкільнятам було комфортно та затишно у стінах нового Кривоозерського НВК. Олексій Йосипович зазначив, що, крім бюджетних коштів, які передбачені у рамках виконання цільової соціальної Програми “Розвиток освіти Кривоозерщини до 2020 року”, на даний час використано також 65 тисяч гривень спонсорських коштів.

Повідомляє сайт КРИВЕ ОЗЕРО СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

Як сказав Олексій Мірошниченко, у цьому році планується відкриття ще одного НВК – у с. Берізки, де також проводиться відповідна робота. Створення НВК не тільки дозволить скоротити витрати на енергоносії, а головне – дасть можливість безперебійної дошкільної та загальної середньої освіти для сільських дітей. І вже в нинішньому навчальному році у цих освітніх закладах зможуть отримувати дошкільну освіту близько п’ятдесяти маленьких кривоозерців.

Валентина Голинська додала, що основне фінансування облаштування обох НВК здійснюється за кошти районного бюджету. Також вагому допомогу для облаштування Кривоозерського НВК надають Кривоозерська сільська рада (голова Юрій Сінчук), звідки делегувала 70 тис. грн., депутати обласної ради Сергій Наказенко – він закуповує комплект “Спальня” за 50 тис. грн. та Тетяна Поліщук, яка виділила 47 тис. грн. для 11 віконних заповнень. До створення Берізківського НВК долучилися Берізківська сільська рада (голова Сергій Свідерський) та керівник ТОВ «Атіс» Руслан Лазарєв.