В Кривому Озері відбувся турнір з міні-футболу

Цими днями в Кривому Озері на майданчику зі штучним покриттям, що знаходиться в зоні відпочинку «Острів кохання» відбувся традиційний щорічний турнір з міні-футболу на перехідний кубок «Пам’яті Юрія Івановича Продана». Даний турнір проходить за ініціативи матері Юрія Продана, численної кількості його друзів та за сприяння сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації, районної федерації футболу, пише КРИВЕ ОЗЕРО СЬОГОДНІ з посиланням на Кривоозерську РДА..

Юрій Іванович Продан залишив по собі теплий спомин матері, рідних, друзів та знайомих. Адже вирізнявся щирою любов’ю до України, був справжнім патріотом. Працюючи служителем Феміди, користувався авторитетом серед колег, запам’ятався своєю принциповістю та справедливістю. Любив спорт, захоплювався футболом.

Цьогоріч в турнірі виявили бажання грати 6 команд : «Друзі», «Селищна рада», команда  села Ониськово , «ЦентрДаху», «Атлетіко», «ТМ « Кривоозерська»».

За результатами змагань переможцями стали: команда »ЦентрДаху», яка посіла перше місце та стала володарем перехідного Кубку «Пам’яті Юрія Івановича Продана», команда «Друзі» здобула друге місце, команда «Атлетіко» – третє місце. Всі команди на згадку про дане змагання отримали  пам’ятні сувеніри.

Команди учасники та команди-переможці отримали грошові винагороди  від ініціаторів турніру. Переможці нагороджені Грамотами від районної державної адміністрації та районної ради. Також призери отримали цінні подарунки.

На заходах були присутні матір Юрія Продана Валентина Зайченко – Почесний громадянин Кривоозерщини, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Оніщенко, завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Мержієвська.

 

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро