Учениця Кумарівської ЗОШ стала кращим читачем Миколаївщини

Сьогодні в час новітніх технологій, коли діти більше часу проводять за комп’ютером, ніж за книгою, завдання бібліотеки – донести цінність книги до читача.

Саме з такою метою, за сприянням громадської організації «Форум видавців», Національної бібліотеки України для дітей щорічно проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого читання. Він проводиться, як творче змагання дітей, які люблять книгу і багато читають, передає сайт Первомайськ Сьогодні з посиланням на Миколаївську ОДА.
10 травня завершився 4-й – обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2017». Всього у Конкурсі взяли участь понад 1000 читачів – учнів 6-7 класів з 12 районів Миколаївської області. У четвертому етапі – 19 читачів-дітей , переможців районних турів. Наш район представляли: Анастасія Герасимова – учениця 6 класу ЗОШ №4, читачка районної бібліотеки для дітей та Поштовнюк Ганна – учениця 7 класу Кумарівської ЗОШ І – Ш ст..,читачка Кумарівської бібліотеки-філії.
Протягом дня дівчата надавали відповіді у режимі он-лайн на запитання та тестові завдання конкурсних анкет, які були розміщені на бібліотечному блозі «Библиотечная гавань» Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім.. В.О. Лягіна. В результаті аналізу творчих відгуків і конкурсних анкет були визначені переможці. Перемогу отримала – Поштовнюк Ганна. Анастасія Герасимова у своїй категорії була за крок до перемоги – отримала друге місце.
Саме Ганна стала кращим читачем Миколаївщини і представлятиме на дитячому фестивалі у Львові нашу область. Вона спілкуватиметься з однолітками з усієї України, зустрінеться з відомими письменниками, музикантами, спортсменами, візьме участь в екскурсіях містом.
В. Сухомлинський сказав «Читання – це віконце, через яке діти бачать і пізнають світ і самих себе», перемога Ганни в Конкурсі переконує нас в цьому.

Джерело: Первомайськ Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро