У Снігурівській ЦРЛ функціонує «Вікно життя»

Минулого тижня у Снігурівській центральній районній лікарні відкрили «Віконце життя» для прийому новонароджених малюків, батьки яких не планують залишати їх в родині, пише сайт Снігурівка Сьогодні з посиланням на Миколаївську ОДА.

Воно розташоване при вході в педіатричне відділення. Коли віконце відчиняється, то спрацьовує звуковий сигнал, який знаходиться на цілодобовому посту у медсестер. При цьому, у лікарні створено всі необхідні умови для збереження анонімності під час прийому новонароджених дітей.

Нагадаємо, з метою профілактики малюкової смертності голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко доручив головам РДА та очільникам  міст обласного значення створити умови в лікарнях області для прийому новонароджених дітей, батьки яких не планують залишити їх в родині.

Наразі у Миколаївській області функціонують вже 20 «Віконець життя» в: Миколаївській міській дитячій лікарні №2, Миколаївських пологових будинках №1, №2, №3, Баштанській ЦРЛ, Березанській ЦРЛ, Березнегуватській ЦРЛ, Братській ЦРЛ, Веселинівській ЦРЛ, Вітовській ЦРЛ, Вознесенській ЦРЛ, Врадіївській ЦРЛ, Єланецькій ЦРЛ, Кривоозерській ЦРЛ, Новобузькій ЦРЛ, Новоодеській ЦРЛ, Первомайській ЦМБЛ, Южноукраїнській міській лікарні, Очаківській ЦРЛ та Миколаївській ЦРЛ.

Джерело: Снігурівка Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро