У Новобузькому районі відбувся тренувальний забіг

З метою  популяризації оздоровчого бігу , пропаганди здорового  способу життя « рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» на стадіоні «Колос»  5 квітня  2017 року о 10.00. год. відбулись  тренувальні заняття з оздоровчого бігу  для підготовки до  змагань «Миколаївський напівмарафон», передає НОВИЙ БУГ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Новобузької РДА.

У програмі оздоровчого  бігу  напівмарафону  : біг на  300 м; на 1 км; на 5 км; на 10 км; на 21 км.

Очолив тренувальний забіг голова райдержадміністрації Сергій Іванов, який пробіг разом з учасниками  дистанцію на 1 км. У своєму вітанні до  учасників оздоровчого бігу, Сергій Вікторович відмітив « що за ініціативи  губернатора Миколаївщини Олексія Савченка започатковано  тренувальні занятті з оздоровчого бігу».

Участь у  оздоровчому бігу взяли учні шкіл міста ( біг на 300 м.),   учнівська молодь, студенти  аграрного та педагогічного коледжів, керівники та їхні трудові колективи, активісти – спортстмени та бажаючі.

Вихованці дитячих садків, учні шкіл, коледжів провели загальний флешмоб та  танцювальні композиції.

Керівник району нагородив учасників забігу на 300 м.  подяками та подарунками.

Переможці тренувального забігу зможуть зареєструватись  і взяти участь у фінальному  напівмарафоні в місті Миколаєві , який відбудетться 22 квітня 2017 року о 12.00год. на вул. Соборній

Джерело: НОВИЙ БУГ СЬОГОДНІ

 

Читайте также:

57-летняя модель удивила своими формами

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

Как заработать миллион, весьма необычные способы