У Нечаянській ОТГ створять пожежну команду

У Нечаянській територіальній громаді Миколаївського району планується відкриття першої місцевої пожежно-рятувальної команди. Про це повідомив начальник районного сектора ГУ ДСНС Миколаївської області підполковник Сергій Махота, пише сайт Миколаїв Сьогодні з посиланням на Миколаївську ОДА.

«У зв’язку з об’єднанням населених пунктів в громади, в Миколаївському районі їх на сьогодні чотири. Ведеться робота зі створення місцевої пожежної команди у Нечаянській ОТГ. Потрібно буде придбати пожежний автомобіль, взяти на роботу членів місцевої пожежної команди. Також на території Михайлівської громади, на чотирьох комунальних підприємствах, закуповуються насоси, які будуть встановлені на допоміжну техніку, для того щоб у разі виникнення пожежі, вони могли на початковій стадії її ліквідувати. В інших громадах ведеться робота. Питання щодо створення місцевої пожежної команди, будуть прийняті під час проведення сесії у травні-червні місяця, де будуть розглянуті питання фінансування, придбання техніки, обладнання. У спілкуванні з головами громад питання обговорювалося. Вони розуміють, що це необхідно, в зв’язку з тим, що Миколаївський район дуже розширений, і ми знаходимося в одну та іншу сторону близько 40 км. Поки ми приїдемо, всі розуміють, що вже нічого не залишиться на цьому місці. Розуміння є, ми тільки згодні, будемо працювати і рухатися в цьому напрямку» – прокоментував Сергій Махота.

Нагадуємо, що до кінця 2017 року спільно з ДСНС планується відкрити в громадах по всій Україні понад 120 пожежно-рятувальних підрозділів. Це децентралізація повноважень ДСНС і нова якість безпеки громадян. Важливо, щоб мережа пожежно-рятувальних бригад запрацювала саме на рівні ОТГ. Зазначив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіональної політики, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Джерело:Миколаїв Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро