У Миколаєві виявили прихований арсенал зброї і боєприпасів

СБУ спільно зі слідчим управлінням Національної поліції запобігли неконтрольованому обігу значної кількості зброї, вибухівки та набоїв у Південному регіоні держави, пише сайт Миколаїв Сьогодні з посиланням на ГУНП у Миколаївській області.

Оперативники виявили сховище у підвальних приміщеннях в гаражі, у середмісті обласного центру. Встановлено, що власниками гаражу є рідні брати, один із яких – колишній правоохоронець, а інший – до останнього часу був активістом забороненої в Україні Комуністичної партії. Нині обидва тимчасово перебувають у Російській Федерації.

Під час обшуків, проведених в рамках відкритого раніше за ч. 1 ст. 263 КК України кримінального провадження, спільно з вибухо-технічною службою ГУНП вилучено 1 гранатомет РПГ – 18, 1 автомат Калашникова (АКС 7,62 мм) з 2-ма магазинами, 1 кулемет «Thomson» з 3-ма магазинами, 1 пістолет ТТ з 3-ма магазинами, 30 гранат РГ-47, 2 гранати Ф-1, 1 граната РГД-5, 20 запалів  УЗРГМ, 1,5 кг пластиду, 8 запалів до вибухових речовин, 3 вибухових пакета, 1 глушник,  близько 12 тисяч різних набоїв та інше.

За оперативними даними, вказаний арсенал зброї міг бути використаний для скоєння резонансного злочину задля ескалації напруженості громадсько-політичної ситуації у регіоні напередодні травневих свят.

Тривають невідкладні слідчі дії.

Джерело: Миколаїв Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро