У Миколаєві відкрилась цікава фотовиставка

Наприкінці березня в арт-галереї Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького відбулося відкриття виставки художньої фотографії Першого міжнародного фотоконкурсу «Миколаїв історичний, Миколаїв сучасний», що проходив з 12 липня 2016 р. по 31 серпня 2016 р., пише сайт Миколаїв Сьогодні з посиланням на Миколаївську міську раду.

Ініціатором конкурсу виступив фотограф інтернет-видань, журналів, інформагенств, блогер Анатолій  Спиця.

До участі у конкурсі долучилися  не тільки професіонали, свої світлини на розгляд громадськості представили й аматори. Фіналістів фотоконкурсу обирало експертне журі, до складу якого увійшли професійні фотографи та художники.

Усього на виставці представлено 38 кращих фоторобіт з чотирьох номінацій конкурсу: міський пейзаж, архітектура, жанровий портрет та стріт-фотографія. Учасникам вдалося піймати яскраві кадри з життя містян, відобразити красу природи та архітектури Миколаєва. Також в об’єктиви митців потрапили представники різних поколінь та фото, які розповідають про життєві історії миколаївців. Крізь призму естетичного світобачення автори світлин закликають до збереження культурної спадщини нашого міста.

Під час відкриття виставки відбулося урочисте нагородження переможців. Так, за рішенням журі переможцями стали:

– Євген Гомонюк у номінації «Вулична фотографія»;

– Кирило Ахтимович у номінації «Жанровий портрет»;

– Вадим Федоров у номінації «Пейзажне фото»;

– Костянтин Хребтенко у номінації «Архітектура та елементи».

Церемонію нагородження провів фотохудожник, член Миколаївської обласної організації НСФХУ Андрій Слива, який проаналізував роботи фотохудожників з погляду мистецтвознавця.

Фотовиставка організована за підтримки депутата Миколаївської міської ради Єнтіна В.О., Миколаївського обласного благодійного фонду ІНДИГО та партнерської допомоги Миколаївської обласної організації НСФХУ.

Виставка продовжить роботу до кінця квітня.

Джерело: Миколаїв Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро