У Миколаєві відбудеться профорієнтаційна виставка «Освіта – 2017»

З 24 по 27 квітня у холі сесійної зали Миколаївської обласної ради проходитиме профорієнтаційна виставка «Освіта – 2017», про це пише сайт Миколаїв Сьогодні з посиланням на Миколаївську ОДА.

Організаторами заходу виступили департамент освіти і науки облдержадміністрації за підтримки Миколаївської ОДА, обласної ради, ради ректорів вищих навчальних закладів, ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, асоціації директорів професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області.

Метою виставки є поширення інформації про ринок освітніх послуг, які надають навчальні заклади Миколаївщини, інформування замовників освітніх послуг (вступників, роботодавців) про спектр професійних компетенцій, яких можна набути в навчальних закладах області, сприяння налагодженню комунікації між навчальними закладами і роботодавцями та підприємцями.

На виставці будуть представлені вищі та професійно-технічні навчальні заклади області, інформація про додаткову та післядипломну освіту, яку можна здобути на Миколаївщині. Також буде надано можливість відвідати майстер-класи від учнів професійно-технічних навчальних закладів, придбати продукцію, виготовлену учнями ПТНЗ та отримати консультації фахівців Миколаївського обласного центру зайнятості.

Виставка працюватиме:

  • 24 квітня з 13:30 до 19:00;
  • 25 та 26 квітня з 12:00 до 19:00.

Джерело: Миколаїв Сьогодні

Читайте также: