У Миколаєві побували освітяни з Луганщини

Цими днями голова райдержадміністрації Тарас Оприск, заступник голови районної ради Євген Дзюбайло, заступник голови райдержадміністрації Віктор Козоглодюк та начальник відділу освіти Олег Лехович зустрілися з делегацією освітян з Луганської області, яка з одноденним візитом перебувала у Миколаївському районі, пише МИКОЛАЇВ СЬОГОДНІ з посиланням на Миколаївську РДА.
У складі делегації – директор Троїцької гімназії Меніна Галина Михайлівна, завідувач ДНЗ – ясла-садок «Привільське сонечко» м.Троїцьке Ляшенко Мирослава Анатоліївна, заступник директора з начально-виховної роботи НВК – школа-гімназія Стародільського району Пляцуля Марина Надірівна.
Під час зустрічі обговорили питання децентралізації влади та впровадження реформ в освітній галузі, окреслили напрямки співпраці на найближчу перспективу, а також обмінялися досвідом щодо вирішення проблемних питань.
Перебуваючи на теренах Миколаєва, педагоги з Луганщини побували у Миколаївській ЗОШ I-III ст., провели уроки в навчальних закладах, відвідали ДНЗ «Теремок», Миколаївську гімназію, ознайомилися з роботами митця О.Мірошнікова.

Джерело: МИКОЛАЇВ СЬОГОДНІ

 

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро