У Миколаєві діяла злочинна група, яка ошукувала людей на покупках в інтернеті

За фактом шахрайських дій розпочаті кримінальні провадження за ознаками чч.1 та 3 ст.190 КК України «Шахрайство». Вживаються заходи щодо встановлення та затримання винних осіб.

Так, до Центрального відділу поліції ГУНП в Миколаївській області звернулась 29-річна місцева мешканка, яка повідомила, що 10 червня поточного року вона замовила на сайті купівлі-продажу шафу. Домовившись із продавцем по телефону, потерпіла одразу ж переказала 750 гривень на вказаний співрозмовником рахунок. Так і не дочекавшись товару протягом декількох днів, жінка намагалась зв’язатися із «постачальником», але абонент не відповідав та на зв’язок більше не виходив, повідомляє МИКОЛАЇВ СЬОГОДНІ.

Аналогічним чином втратила 920 гривень ще одна мешканка Центрального району. Замовивши в Інтернет-мережі квіти, заявниця кошти за товар перерахувала, але так його і не отримала.

До Інгульського відділу поліції звернувся 68-річний місцевий мешканець, який розповів, що вдень 13 липня йому зателефонував невідомий та, представившись співробітником поліції, повідомив, що його син потрапив до поліцейського відділку за скоєння кримінального злочину. Незнайомець запропонував свою «допомогу», мовляв, можна «залагодити» ситуацію, якщо заплатити певну суму коштів. Стурбований чоловік відразу погодився та віддав аферисту 8 000 гривень. А коли зв’язався із нащадком, то дізнався, що нічого подібного із ним не траплялось.

Потерпіла від шахрайських дій ще одна мешканка обласного центру, 30-ти років. Як з’ясувалось, на мобільний телефон заявниці прийшло повідомлення про виграш автомобілю. На радощах потерпіла одразу зателефонувала за вказаним у тексті номером телефону. Слухавку підняв невідомий, який, підтвердивши виграш, повідомив …, деталі злочину читайте тут.