У Миколаєві біля супермаркету підрізали чоловіка

Поліція Миколаєва розслідує два факти завдання ножових поранень, повідомляє сайт Дике поле з посиланням на відділ комунікації поліції в Миколаївській області.

Минулих вихідних о 03:10 год. до Заводського ВП ГУНП в Миколаївській області надійшло повідомлення, що до ЛШМД доставлено 35-річного мешканця м. Миколаїв з тілесними ушкодженнями у вигляді проникаючої колото-різаної рани грудної клітини. З’ясовано, що поранення потерпілому спричинив невідомий приблизно о 01:00 год в м. Миколаєві біля супермаркету “АТБ” по вул. Озерній.

Також до Миколаївського відділення поліції Очаківського ВП ГУНП надійшло повідомлення, що до Миколаївської ЦРЛ доставлено 50-річного мешканця району з тілесними ушкодженнями у вигляді ножового поранення грудної клітини. Потерпілий отримав поранення за місцем свого мешкання в с. Зелене. Після отримання медичної допомоги, потерпілий пояснив правоохоронцям, що тілесні ушкодження він отримав самостійно, знаходячись у стані сп’яніння, відмовившись від подальшого розгляду матеріалів.

Встановлюються обставини, за яких громадяни отримали тілесні ушкодження, та особи, причетні до скоєння злочину.