У Кривоозерському районі неповнолітні грабували магазини

Відносно правопорушників, серед яких є неповнолітні, складено адміністративні матеріали, які направлено до суду для прийняття рішення згідно з вимогами діючого законодавства.

До Кривоозерського відділення Врадіївського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області звернувся 31-річний адміністратор магазину, який повідомив правоохоронцям, що, переглядаючи записи камер відеоспостереження, побачив, як протягом декількох днів невідомі особи викрали з прилавку торгівельного закладу харчові продукти: бісквіт, арахіс, сосиски в тісті, сир та ковбасу. Про це пише КРИВЕ ОЗЕРО СЬОГОДНІ із посиланням на ГУ НП в Миколаївській області.

Правоохоронці встановили особи крадіїв. Ними виявилися троє учнів місцевого ліцею віком від 16 до 21 року. Зі слів крадіїв, після навчання вони зголодніли, а у зв’язку із відсутністю грошових коштів вирішили «позичити» їжу. І так кілька днів поспіль.

Зловмисників запросили до відділення поліції, де, в присутності батьків, відносно них було складено протоколи про вчинення адміністративного правопорушення за ознаками ст.51 КУпАП «Дрібне викрадення чужого майна», санкція якої передбачає накладення штрафу від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправних робіт на строк до одного місяця з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративного арешту на строк від п’яти до десяти діб.