У Кривому Озері вирішували як боротись із торгівлею людьми

29 серпня відбулося  відкрите засідання  робочої групи представників суб`єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми  для оперативного реагування на випадки торгівлі людьми, під керівництвом голови робочої групи представників суб`єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми  першого заступника голови райдержадміністрації Оніщенка Олександра Григоровича.

Повідомляє сайт КРИВЕ ОЗЕРО СЬОГОДНІ  з посиланням на РДА.

В засіданні взяли участь  члени робочої групи представники відповідальних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій та установ району, заступник голови робочої групи, заступник начальника управління соціального захисту населення Кривоозерської райдержадміністрації Маріковська Ольга Іванівна,  директор Миколаївського фонду «Любисток» Пархоменко Маргарита Петрівна та головний спеціаліст відділу по роботі з сім’єю  департаменту соціального захисту населення  Миколаївської облдержадміністрації Смірнова Оксана Володимирівна.

Під час засідання було проаналізовано виконання заходів передбачених «Соціальною комплексною програмою підтримки сім’ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків у Кривоозерському районі на 2017-2021 рр.». Також мова йшла про особливості взаємодії суб’єктів,які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми в Кривоозерському районі.

Всі  члени робочої групи прозвітували про пророблену роботу з питань протидії торгівлі людьми, обговорили актуальні питання із виявлення та ідентифікації постраждалих від торгівлі людьми, в тому числі дітьми в Кривоозерському районі.

Ольга Маріковська доповіла про роботу управління соціального захисту населення Кривоозерської райдержадміністрації щодо протидії торгівлі людьми та про виконання заходів до Всесвітнього Дня боротьби з торгівлею людьми.

Олександр Оніщенко доповів про ситуацію в районі, наголосивши на взаємодії структурних підрозділів та відповідальності за покладені на них обов’язки.

Маргарита Пархоменко надала змістовні методичні рекомендації щодо активізації роботи членів робочої групи, провела консультації щодо складності виявлення постраждалих  від торгівлі людьми.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НА САЙТІ UATOPINFO-ВСІ НОВИНИ УКРАЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми