У Баштанці вшанували пам’ять в’язнів фашистських концтаборів

11 квітня громадськість Баштанки на чолі із першим заступником голови райдержадміністрації, виконувачем функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександром Славінським, заступником голови районної ради Миколою Єрошком, міським головою Іваном Рубським вшанували пам’ять в’язнів фашистських концтаборів покладанням квітів до Вічного Вогню та пам’ятного знаку на Пагорбі Слави з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів, передає БАШТАНКА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Баштанської РДА.

У своєму зверненні до громади, Олександр Дмитрович підкреслив необхідність та значущість вшанування людей, які стали заручниками та жертвами агресії іншої держави. Окрім данини шани своїм землякам, пам’ятна дата надає можливість теперішньому поколінню ще раз пригадати невиправні та трагічні сторінки минулого задля запобігання безглуздої втрати людського життя в подальшому. «Жителі району свято зберігають пам’ять про безневинні жертви гітлерівського режиму, немислимо жорстокі масові убивства військовополонених, мирних громадян, дітей. Ми шануємо наших співвітчизників, які пережили жахіття нацистського терору, тим самим оберігаючи себе і своїх нащадків від небезпеки повторення подібних злочинів проти людства» – зазначив очільник району.

Депутат Баштанської міської ради, Володимир Онищук вручив колишнім в’язням подарункові набори.

Віктор Григорович Семененко, голова районної спілки в’язнів-жертв нацизму нагадав присутнім ті страшні випробування, через які довелося пройти членам його громадської організації: “Багатьох вже сьогодні немає поміж нас – в районі залишилось близько 50 свідків тиж страшних випробувань. Лише четверо сьогодні за станом здоров’я присутні на цьому заході”.

По завершенню покладання квітів, присутні відвідали районний краєзнавчий музей, де його директор, Олег Требух, презентував виставку з даної тематики “Ніколи знову”, яка цими днями проходить в стінах музею.

Джерело: БАШТАНКА СЬОГОДНІ

 

Читайте также:

57-летняя модель удивила своими формами

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

Как заработать миллион, весьма необычные способы