У Баштанці відбувся навчальний візит

30 травня в м.Баштанка за участю голови Баштанської міської ради Рубського І.В. пройшла зустріч з представниками майбутніх ОТГ  Новобузької та  Березанської громад  з теми: «Практичний досвід щодо створення об’єднаної територіальної громади».

Повідомляє сайт БАШТАНКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Баштанської міської ради.

У ході заходу очільник міської об’єднаної територіальної громади Іван Рубський ознайомив делегатів із об’єктами , реконструйованими, збудованими та введеними в експлуатацію шляхом залучення інвестицій до Баштанського району та новоствореної Баштанської об’єднаної територіальної громади та втіленням їх в життя. Представники громад під час наглядної презентації відвідали об’єкти культурно-освітнього напрямку та закладів охорони здоров’я в м.Баштанка, в яких вже реалізовані  інвестиційні проекти різних рівнів, самостійно побачивши позитивні зміни у низці сфер життя мешканців ОТГ.

Під час засідання кругло столу присутні обговорили питання щодо позитивних та негативних наслідків об’єднання громад, що можливі на шляху об’єднання громад . Бездіяльність органів виконавчої влади  не допоможе в розвитку і розбудові своїх громад, тільки наполеглива праця на покращення умов у всіх сферах життя громади дає позитивні зміни – зазначив у своєму виступі Іван Васильович Рубський.

Джерело: БАШТАНКА СЬОГОДНІ