У Баштанці провели засідання з важливих питань

23 травня 2017 року о 14-00 год. в Баштанській міській раді під головуванням секретаря  постійної комісії  Заболотньої Л.І. відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань транспорту, зв’язку, промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства,приватизації та власності.

Повідомляє сайт БАШТАНКА СЬОГОДНІ посилаючись на офіційний сайт Баштанської міської ради.

На засіданні були присутні депутати міської ради Смульський М.І., Кривенко М.І., Бронза О.В. У роботі постійної комісії взяли участь міський голова Рубський І.В., секретар міської ради Луценко Л.І., перший заступник міського голови Процак О.В., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Євдощенко С.В., керуюча справами виконавчого комітету міської ради Кононенко Л.А, начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому міської ради Смола Л.О., головний архітектор Баштанської ОТГ Сириця Л.О., спеціаліст юридичного сектору Руденко О.О., тощо.    На розгляд членів комісії було винесено 34 питання порядку денного. Серед них – затвердження Програми розвитку освіти Баштанської міської ради на 2017-2021 роки, затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту Баштанської міської ради на 2017-2021 роки; затвердження Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації на території Баштанської міської ради на 2017-2020 роки; внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2021 року, затвердженої рішенням міської ради від 27 лютого 2017 року №2;  про утворення Новоєгорівського старостинського округу Баштанської об’єднаної територіальної громади; про перші вибори старости Новоєгорівського старостинського округу Баштанської об’єднаної територіальної громади; про встановлення місцевих податків та зборів на території  Баштанської міської ради; про затвердження звіту про виконання міського бюджету Баштанської міської ради та використання резервного фонду непередбачених видатків за січень-березень 2017 року;  про внесення змін до міського бюджету Баштанської міської ради на 2017 рік, тощо. Окрім цього, розглянуто було ряд положень про відділи виконавчого комітету міської ради.

В ході обговорення проектів рішень члени постійної комісії внесли ряд слушних доповнень та зауважень, які будуть враховані під час доопрацювання проектів рішень та затвердження на сесії міської ради.

Джерело: БАШТАНКА СЬОГОДНІ