“Срок годности риса закончился еще в 2010 году!”: як на Миколаївщині депутат “допомагав” людям (ФОТО)

Жителі Снігурівки на Миколаївщині скаржаться на те, що отримують від Благодійного фонду Ігоря Бріченка «Крокуємо з турботою» прострочену продукцію, повідомляє сайт Снігурівка сьогодні з посиланням на novaodesa.info.

Так, місцеві жителі повідомляють, що протягом тижня представники Фонду роздавали людям продукти харчування, а саме рис «MannaPack», термін придатності якого вийшов ще в 2010 (!!!) року, а також журавлинову кашу «Rotkohl», яку бажано вжити в вересні 2016 року.

Фотографії зазначених продуктів також надані. «Что это за издевательство? Мы, конечно, всё понимаем: в стране кризиз, в Снигиревке работы нет, у людей денег иногда не хватает даже на продукты питания, но чтоб травить собственных избирателей… Как говорится, с любовью от Игоря Бриченко», – пишуть обурені мешканці.

Людей особливо обурив той факт, що закінчення терміну придатності намагалися приховати, попередньо стерши дату реалізації. «Спасибо, клюквой еще можно полакомствовать, но желательно до октября месяца, чтоб не отравиться! А вот срок годности риса закончился еще в 2010 году! И кто-то, видимо, специально «исправил» дату на упаковке. Не первый раз уже таким занимаются. Спасибо, но Снигиревке такая благотворительность не нужна!», – сказали жителі.