Сирійця підозрюють у вбивстві жительки Миколаївщини

На Миколаївщині суд залишив під вартою сирійця, якого підозрюють у вбивстві, повідомляє сайт Вознесенськ сьогодні з посиланням на прес-службу прокуратури в Миколаївській області.

Апеляційний суд області підтримав принципову позицію процесуального керівника та залишив під вартою без права внесення застави громадянина Сирійської Арабської Республіки за підозрою у вбивстві своєї дружини, що мало місце в ніч з 27 на 28 липня цього року. Так, суд апеляційної інстанції, заслухавши аргументи прокурора та захисника підозрюваного, відмовив стороні захисту у задоволенні апеляційного скарги щодо зміни запобіжного заходу іноземцю з тримання під вартою на особисте зобов’язання.

28 липня в напрямку села Щербанівське Вознесенського району на узбіччі дороги було знайдене тіло 30 – річної мешканки міста Вознесенська з ознаками насильницької смерті. Цього ж дня було розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

Завдяки спільній та злагодженій роботі Вознесенської місцевої прокуратури та органів поліції за підозрою у скоєнні вказаного злочину затримано громадянина Сирійської Арабської Республіки. У ході досудового розслідування зібрано достатньо доказів для повідомлення іноземцю про підозру у вчиненні цього злочину. Досудове розслідування триває.