Швейцарія надає житлові модулі спостерігачам ОБСЄ в Україні

в Києві посол Швейцарії в Україні передав Голові Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (СММ) два житлові модулі  для спостерігачів, які працюють на сході. Ці модулі розширять можливості СММ з моніторингу в Донецькій і Луганській областях, забезпечуючи спостерігачів додатковим житловим простором.

Кожен модуль розрахований на двох людей, у ньому є ліжка, шафи, освітлення, а також система опалення та кондиціонування. Їх можна підключити до місцевої електромережі або до генераторів, залежно від того, що є в наявності.

У найближчі дні житлові модулі будуть направлені команді, яка працює на передовій патрульній базі у Станиці Луганській.

«Ми вдячні уряду Швейцарії за цей щедрий внесок, який дозволить підвищити ефективність нашої діяльності», – сказав Голова ОБСЄ в Україні Ертурул Апакан. «Модулі є стандартним рішенням для подібних місій по всьому світу. Вони дуже зручні в районах, де місцеве житло або офісні приміщення недоступні через руйнування в ході конфлікту, або там, де немає будівель, наприклад, у відкритих полях або уздовж доріг».

Посол Швейцарії в Україні Гійом Шойрер сказав: «Швейцарія цілком підтримує зусилля СММ зі сприяння встановленню безпеки і миру в Україні. Житлові модулі, придбані за рахунок швейцарського Федерального Департаменту оборони, були сконструйовані українською компанією. Це стало додатковим внеском Швейцарії в роботу СММ, яку вона підтримує з часів свого головування в ОБСЄ у 2014 році. Я радий повідомити, що найближчим часом Швейцарія готова надати додаткові житлові модулі».

Джерело: ЕЛЕКТОРАТ