Шахрайка виманила у пенсіонера шалену суму грошей

До Інгульського відділу поліції ГУНП в Миколаївської області звернувся 93-річний місцевий мешканець із повідомленням про скоєння відносно нього афери, повідомляє сайт Дике Поле з посиланням на відділ комунікації поліції в Миколаївській області.

Старенький розповів, що вдень, коли він виходив із будинку, до нього підійшла незнайомка, та, звернувшись до нього по імені, запитала чи вдома його сусідка. Відповівши жінці, пенсіонер попрямував до магазину, але коли повернувся назад, біля підїзду його чекала все та ж незнайомка. Шахрайка повідомила потерпілому, що вона соцпрацівник і вже побувала у його сусідки, за яку питала деякий час тому, а тепер повинна «допомогти» і заявникові. Дідусь відповів, що не потребує сторонньої допомоги. Та тут аферистка «згадала», що днями старенький нібито повинен був отримати листа про проведення грошової реформи у країні, і вона, як відповідальний працівник від соцслжби району, задля зручності літніх людей, ходить до похилих мешканців, щоб допомогти здійснити цей обмін.

Почувши таку новину, 93-річний чоловік запросив шахрайку у квартиру та віддав їй усі свої грошові збереження: 134 тисячі гривень, 16 тисяч доларів та 4 тисячі євро, натомість отримавши конверт вже з нібито грошовими купюрами нового зразку.

На жаль, до конверту старенький заглянув лише через годину після того, як пішла незнайомка.

Слідчим відділенням розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.4 ст.190 КК України «Шахрайство», санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до восьми років. Вживаються заходи щодо встановлення та затримання зловмисниці.