Презентація “Автографу душі” у Кривому озері

До Дня слов’янської писемності та культури, який відзначається 24 травня,  в центральній районній бібліотеці відбулося особливе «Свято книги» –  презентація  першої спільної збірки поетів Кривоозерщини «Автограф душі», членів поетичного клубу «Автограф душі», який успішно працює ось уже п’ять років на базі центральної районної бібліотеки.

Повідомляє сайт КРИВЕ ОЗЕРО СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Кривоозерської районної державної адміністрації.

За ці роки було багато засідань, презентацій  творів поетів, презентацій особистих збірок Лідії Круглик, Людмили Чумак-Грунковської, виїзних  засідань та презентацій на базі Секретарської, Гойдаївської, Луканівської сільських бібліотек-філій та Будинків культури.

Цікавими були зустрічі – тренінги з  книговидавцем  Анатолієм Коваленком, який допоміг нам видати першу спільну збірку. До збірки ввійшла поезія 13 поетів – Лідії Круглик, Надії Левицької, Таміли Гримак, Віктора Дідухова, Миколи Іванова, Марії Іванової, Миколи Каганюка, Віри Козіцької-Стратієнко, Марії Райхель, Галини Рукавиці, Валентини Слюсаренко, Лева Цимановича, Людмили Чумак-Груньковської.

Гостями заходу стали голова районної ради Олександр Козерецький, депутат обласної ради Сергій Наказенко, головний спеціаліст сектора культури РДА Галина Лисканич,   шкільні та сільські бібліотекарі, працівники бухгалтерії сектора культури та районного Будинку культури.

Під час презентації автори збірки знайомили присутніх  із своєю творчістю. Слова підтримки в книговиданні наступних збірок прозвучали з вуст депутатів Олександра Козерецького та Сергія Наказенко.

Творчість сучасних поетів, письменників рідного краю безцінна. Читаючи їх твори, ми ще більше розуміємо і відчуваємо красу і неповторність рідної землі, вчимось розуміти найголовніше – добро наших сердець, чесна праця й благородні діяння  ніколи не пропадуть марно, бо вони стали найдорожчими людськими цінностями.

Звичайно, сьогодні ми не змогли б тримати в руках цієї прекрасної збірочки поезій, якби не директор ЦБС Раїса Черепанова – координатор клубу. Зустрічі, поїздки, розмови із поетами та видавцем – все це лягло на плечі Раїси Андріївни. Від імені всіх присутніх бібліотекарі вручили їй квіти.

В свою чергу, щирі слова подяки хочеться висловити голові районної державної адміністрації Олексію Володимировичу Мірошниченко, який перейнявся проблемою книговидання та винайшов кошти ще на 50 екземплярів збірки. Таким чином, не лише у сільських, а й у шкільних  бібліотеках, книжкові полиці поповняться привабливою не лише зовні, а й змістовно – наповненою збіркою, яка стане помічником для вчителів, вихователів у краєзнавчій роботі.

По завершенні заходу гості та автори збірки зробили фото на згадку та зустрілись в кабінеті з головою районної державної адміністрації Олексієм Мірошниченко.

Джерело: КРИВЕ ОЗЕРО СЬОГОДНІ