Правопорядок в школах України на 1 вересня будуть забезпечувати близько 15 тис правоохоронців

Станом на 1 вересня в понад 15 тис українських шкіл, для охорони громадського порядку, буде задіяно близько 15 тис співробітників поліції, повідомили в Департаменті комунікації Національної поліції України.

Повідомляє сайт ДИКЕ ПОЛЕ посилаючись на сайт interfax Україна.

“Для майже чотирьох мільйонів українських школярів вже завтра почнеться навчальний рік, з них понад 400 тис – першокласники. Поліція в цей день буде забезпечувати правопорядок у майже 15 тисячах шкіл по всій Україні”, – йдеться в повідомленні на сайті відомства в четвер.

За правопорядком стежитимуть співробітники ювенальної і патрульної поліції, дільничні офіцери і шкільні офіцери поліції.

Правоохоронці нагадали, що з 30 серпня в школах по всій країні тривають “Уроки з поліцейським”. Співробітники поліції розповідають дітям про основи безпеки на дорозі, правила поведінки в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, правила поводження в школі та ін.

Як повідомлялося, Міністерство внутрішніх справ, Національна поліція, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Agriteam Canada підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо впровадження ініціативи зі співробітництва в галузі захисту дітей.

Меморандум розрахований на 2 роки. Його реалізація передбачає розробку і тестування навчальних програм по роботі з дітьми, які потім будуть включені в програми підготовки співробітників Нацполіціі.

Вже у вересні на базі МВС України буде створено робочу групу для координації і виконання завдань, передбачених Меморандумом.

Джерело: ДИКЕ ПОЛЕ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Brazzers Готовит Порнопародию На “Игру Престолов”

Девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Заняв пост президента, Эммануэль Макрон уже потратил 10 000 долларов на макияж

Геополитическая реверсия: “новые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми