Правоохоронці розшукують свідків злочину

Раніше повідомлялося про вчинення розбійного нападу на чоловіка в Заводському районі м. Миколаєва, пише ДИКЕ ПОЛЕ з посиланням на ГУНП в Миколаївській області.

Зі слів потерпілого, зловмисники, обличчя яких були скриті масками, вистріливши у заднє бокове скло його транспортного засобу, забрали із салону сумку, в якій знаходились понад 2,5 млн. грн. Після скоєного нападники зникли на автомобілі марки «Volkswagen Golf» темного кольору.

Правоохоронці звертаються до громадян, які стали свідками зазначеного кримінального правопорушення, або володіють інформацією, корисною для слідства, повідомити до поліції.

До уваги водіїв транспортних засобів! Прохання допомогти у розслідуванні та надати записи з відеорєєстраторів, зроблених 26.08.2016 року в період часу з 12:00 до 13:00 на ділянці по пр. Центральному від вул. Рюміна до Пушкінського кільця та у зворотному напрямку.

На повідомлення чекають в Заводському відділі поліції за адресою: вул. Біла, 44, або за телефонами:(0512)34-11-98, 53-13-31, 102. Конфіденційність гарантується.