Правоохоронці розшукують автокрадіїв

Протягом 10 хвилин зловмисник встиг підібрати ключі до автомобіля та вкрасти з салону речі автовласника.

До поліції Центрального району звернувся 68-річний чоловік із повідомленням про скоєння крадіжки з його автомобіля «Peugeot». 20 травня близько 15-00 год. він залишив свій транспортний засіб навпроти квіткового ринку на перехресті пр.Центрального та вулиці 6-та Слобідська. Повернувшись через 10 хвилин, заявник відчинив автомобіль, сів та поїхав. І тільки згодом виявив, що з салону зникли речі, а саме – барсетка, в якій знаходились документи, срібні ювелірні вироби та картки поповненняІнтернет-зв’язку.

Слідчим відділенням Центрального відділу поліції ГУНП в Миколаївській області розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.185 КК України «Крадіжка», санкція якої передбачає покарання від штрафу до позбавлення волі на строк до трьох років.

Правоохоронці встановлюють особи зловмисників та звертаються до громадян, які стали свідками скоєння даного злочину, або володіють інформацією, що може допомогти слідству, повідомити доЦентрального відділу поліції за адресою: вул. Декабристів, 8, або за телефонами (0512)49-87-01, 53-12-71, 102.

Центральний відділ поліції ГУНП

в Миколаївській області