Перша на Миколаївщині об’єднана територіальна громада офіційно стала розпорядницею бюджету

Куцурубска сільська рада Куцурубскої об’єднаної територіальної громади стала офіційним розпорядником (одержувачем) бюджетних коштів і включена до Єдиного реєстру.

Про це повідомили в прес-службі Офісу реформ в Миколаївській області.

Державна казначейська служба в Очаківському районі 2 грудня 2015 включила розпорядника бюджетних коштів (одержувача бюджетних коштів) Куцурубску сільську раду Куцурубскої об’єднаної територіальної громади до Єдиного реєстру розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів з присвоєнням коду згідно з даними, наведеними в Реєстраційній картці розпорядника бюджетних коштів ( одержувача бюджетних коштів).

– Працівники Держказначейства діяли оперативно і виважено, в повній відповідності з чинним Законом України «Про добровільному об’єднанні територіальних громад». Для об’єднаної громади ця подія відкриває шлях до казначейського рахунку, отриманню печатки. Тому рада громади буде повноцінно діяти відповідно до компетенції, реалізуючи права та обов’язки юридичної особи публічного права, вирішуючи питання поліпшення місцевого розвитку, добробуту кожного члена суспільства, – зазначили в Офісі реформ.