Перебуваючи на ринку, жінка загубила 5-річного сина

У Миколаєві в районі залізничного вокзалу був виявлений малолітній хлопчик, що знаходився без супроводу батьків, повідомляє сайт Миколаїв сьогодні з посиланням на відділ комунікації поліції в Миколаївській області.

Прибувши на місце, поліцейські з’ясували, що 25-річна мати «знайди» разом із чоловіком та ще однією маленькою дитиною, знаходячись на ринку «Колос», не догледіла, як зник її син. А хлопчик, за час самостійного пошуку батьків встиг громадським транспортом дістатись до кінцевої зупинки маршрутного таксі біля залізничного вокзалу Миколаєва, плануючи, з його розповіді, доїхати додому.

Патрульні передали малюка батькам, а Інгульські поліцейські попередили жінку про необхідність посилення контролю за малолітніми дітьми та склали відносно матері адміністративний протокол за ч.1 ст.184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей», яка передбачає попередження або накладення штрафу від 1-го до 3-х неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.