Патрульні розповіли, де в Миколаєві найбільша кількість ДТП

За десять місяців цього року у місті сталося 395 аварій, 46% яких трапилися у “гарячих точках”.

Патрульні проаналізували ДТП, які сталися на території Миколаєва, та виявили місця де їх концентрація є найбільшою. Про це повідомили в прес-службі патрульної поліції, передає ДИКЕ ПОЛЕ.

Найбільше аварій сталося на вул. Великій Морській, 7, 9, 13 та перехресті з вулицею Садовою, Лягіна та вулицею Московською; перехресті пр. Центрального та вул. Водопроводна, Пушкінська, Фалеївська, Московська, Лягіна, Шосейна, Рюміна, Садова, 3-я Слобідська, 6-а Слобідська, 9-а Слобідська; перехрестя пр. Богоявленського та вулиць Океанівська, Космонавтів, Молодогвардійська, Олійника, Південна. Також “гарячі точки” – пр. Миру, 1/1 та перехрестя проспекту Миру з вулицями 1-а Лінія, Південна, Театральна; перехрестя вул. Театральна та Миколаївська, Садова та Погранична, Генерала Карпенка та Морехідна, Московська та Спаська, Пушкінська та Потьомкінська; проспект Героїв України, 59.

За десять місяців цього року на території Миколаєва було скоєно 395 ДТП, в яких громадяни отримали тілесні ушкодження. 46% з них сталися на вищевказаних ділянках, при цьому в них було травмовано 59% громадян.

Узагальнені відомості охоронці порядку направили до Миколаївського виконкому для вжиття заходів із удосконалення існуючої організації дорожнього руху: будівництва світлофорів, нанесення дорожньої розмітки, поліпшення зовнішнього освітлення та інші.