Парад Вишиванок у Новому Бузі

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію, інформує сайт Новий Буг Сьогодні з посиланням на Миколаївську ОДА.

Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали в наших землях в період VIII ст. до н. е. – IV ст. н. е.
18 травня, в місті Новий Буг відбувся Парад Вишиванок. Участь у Параді Вишиванок взяли голова райдержадміністрації Сергій Іванов, голова районної ради Василь Гаркавенко, міський голова Максим Лагодієнко, трудові колективи установ та організацій, ветерани, демобілізовані учасники АТО, учнівська та студентська молодь, вихованці дитячих садків, жителі міста. Всі учасники Параду пройшли урочистою ходою по головній площі міста. В руках тримали українську символіку.

Біля районного будинку культури учні загальноосвітніх закладів міста у вишиванках провели українсько – патріотиний флешмоб.

У своєму виступі , керівник району Сергій Іванов відмітив « День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу».

Після Параду Вишиванок відбулась презентації української дівочої коси. Дівчата вплели у коси прикраси оздоблені українською символікою і пройшли центральної площею перед учасниками заходу. Присутні зустріли дівчат підбадьорливими оплесками та отримали позитивні емоції від заходу.

Джерело:  Новий Буг Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро