Нове сучасне обладнання розширяє можливості медичного обстеження кривоозерців

Голова районної державної адміністрації Олексій Мірошниченко та голова районної ради Олександр Козерецький побували у центральній районній лікарні, пише сайт Криве Озеро Сьогодні з посиланням на Миколаївську ОДА.
Останнім часом точаться різні розмови стосовно оптимізації медичних закладів, скорочення чи закриття відділень.
Олексій Володимирович зазначив: – Можливо, комусь наша лікарня і не потрібна, але для наших жителів – це життєва потреба. І цю думку відстоює і керівництво району, і наші депутати обласної і районної ради. Хоч нині економічна ситуація доволі непроста, але ми впевнено розвиваємось і рухаємось вперед. Хоч і скромно, але таки вперед. Доказом цього є нові можливості з якіснішого обстеження пацієнтів лікарні, які з’явилися після придбання нового медичного обладнання.
Голова районної ради Олександр Козерецький додав, що депутати районної ради разом із райдержадміністрацією шукають і знаходять можливості, аби залучити кошти районного бюджету для забезпечення роботи медичної сфери та придбання сучасного медобладнання.
Розповідаючи більш детально про придбані медичне устаткування, головний лікар ЦРЛ Валентина Зайченко повідомила, що останнім часом для покращення якості обстеження жителів району придбано лінійний датчик до апарату УЗД «Філіпс», що дає можливість обстежувати щитовидну та молочні залози, пульсоксиметр – медично-діагностичний прилад для вимірювання рівня сатурації кисню в капілярній крові, а також сучасний апарат – індикатор внутріочного тиску. Загальна сума, на яку придбано медобладнання, близько 200 тис. грн.
Керівники району та головний лікар ознайомилися із роботою нового медичного обладнання лікарні.

Джерело: Криве Озеро Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро