Нічний Миколаїв – небезпечний: можуть побити і пограбувати

У Заводському районі м. Миколаєва жертвою злочину став 42-річний миколаївець, повідомляє сайт Дике поле з посиланням на відділ комунікації поліції в Миколаївській області. Слідчим відділенням розпочато кримінальне провадження, особи нападників встановлюються.

Зі слів заявника, близько 01.00 год. ночі 13 вересня 2016 року, він повертався додому напідпитку. В районі будинку №54 по вул. 3-я Ялтинська до нього підійшли двоє незнайомих чоловіків та, вдаривши потерпілого по обличчю, вирвали з його руки мобільний телефон та втекли.

Слідчим відділенням розпочато кримінальне провадження  за ознаками ч.2 ст.186 КК України «Грабіж», санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

Правоохоронці звертаються до громадян, які стали свідками злочину, або володіють інформацією, корисною для слідства, повідомити до Заводського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Біла,44, або за телефонами (0512)34-11-98, 102. Конфіденційність гарантується.