На Миколаївщині засуджено педофіла за розбещення двох дівчат – ДИКЕ ПОЛЕ
You are here
На Миколаївщині засуджено педофіла за розбещення двох дівчат МИКОЛАЇВСЬКІ НОВИНИ 

На Миколаївщині засуджено педофіла за розбещення двох дівчат

Колегію Вознесенського міськрайонного суду підтримано принципову позицію прокуратури та засуджено до 11 років позбавлення волі 40-річного мешканця міста Южноукраїнська за вчинення злочину проти статевої свободи двох дівчат 10-ти та 11-ти років, пише МИКОЛАЇВ СЬОГОДНІ.

Чоловіка визнано винним у тому, що він у травні цього року у м. Южноукраїнськ,  неподалік від міського пляжу, задовольнив власну статеву пристрасть неприроднім способом та вчинив розпусні дії стосовно двох неповнолітніх дівчат.  Злочин набув широкого суспільного резонансу.

Його дії кваліфіковані за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 153 та  ч. 2 ст. 156 Кримінального кодексу України (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, розбещення неповнолітніх). Примітно, що вказана особа вже відбувала 10 років позбавлення волі за однорідні злочини щодо неповнолітніх.

У судовому розгляді державним обвинувачем вина підсудного за вчинення ним тяжкого злочину повністю доведена.

Понесення особою відповідальності за вчинення злочину у жодному разі не залікує отриману дитиною психологічну травму внаслідок вчинення щодо неї протиправних дій.

За матеріалами прес-служби прокуратури Миколаївської області

Related posts