На Миколаївщині судитимуть посадовця за злочин

Прокуратура Миколаївщини не тільки викриває злочинні схеми роздачі державних земель, а і здійснює нагляд за обліком та реєстрацією земельних ділянок, пише МИКОЛАЇВ СЬОГОДНІ з посиланням на прокуратуру Миколаївської області.

Зокрема, за належного процесуального керівництва Миколаївської місцевої прокуратури № 1 слідчим Миколаївського відділу поліції завершено досудове розслідування кримінального провадження за обвинуваченням колишнього державного кадастрового реєстратора управління Держземагенства в Миколаївському районі у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.367 КК України (службова недбалість).

Установлено, що у липні 2015 року посадовець, будучи службовою особою,  через неналежне виконання службових обов’язків, вніс до Державного земельного кадастру України відомості про реєстрацію земельної ділянки, розташовану в межах Улянівської сільської ради, за померлою особою.

В результаті дій зазначеної особи з власності держави незаконно вибула земельна ділянка площею 12 га вартістю майже 400 тисяч гривень, що більш ніж у 250 разів перевищує неподатковий мінімум доходів громадян на час вчинення злочину.

Обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

Наразі вирішується питання щодо вжиття цивільно-правових заходів з метою повернення зазначеної земельної ділянки у власність державі.

Джерело МИКОЛАЇВ СЬОГОДНІ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро