На Миколаївщині потяг залишив чоловіка без ноги

Повертаючись додому, 66-річний чоловік, вирішивши необачливо «зрізати» відстань, переходив через залізничну колію та, застрягши в ній, потрапив під потяг. Як результат – ампутована частина нижньої кінцівки.

О 03.00 год. до чергової частини Первомайського ВП ГУНП в Миколаївській області надійшло повідомлення від чергової залізничної станції «Первомайськ на Бузі», що помічником машиніста електропотягу, який рухався в напрямку станції «Котовськ», на глухому пересіченні стрілочних переводів, на відстані близько 300м від залізничного вокзалу, розташованого по вул. Революції в м. Первомайськ, виявлено чоловіка в шоковому стані, алкогольному сп’янінні, у якого була відрізана нога нижче коліна, повідомляє ДИКЕ ПОЛЕ.

Постраждалого було доставлено до медичного закладу, де лікарі надали йому першу невідкладну допомогу.

Прийшовши до свідомості, 66-річний потерпілий пояснив правоохоронцям, що близько 02:50 год. він повертався додому від свого товариша, у якого знаходився в гостях та вживав з ним спиртні напої. Щоб скоротити відстань додому, він вирішив піти через залізничну колію, на якій стояли вагони. Обходячи один із вагонів, постраждалий не помітив, що в його напрямку рухається потяг, і саме в цей час його нога застрягла між коліями. Коли постраждалий намагався «виплутатися», то лише тоді помітив, що по колії, в якій застрягла його нога, рухається потяг, але було вже пізно, як результат – відрізана частина нижньої кінцівки.

Інформацію про подію внесено до журналу єдиного обліку Первомайського відділу поліції ГУ Національної поліції в Миколаївській області, проводиться перевірка.