На Миколаївщині ледь на сталась залізнична катастрофа

До Первомайського ВП ГУНП в Миколаївській області надійшло повідомлення від чергового диспетчера Гайворонської дистанції колії ПЧ-7, про те, що на 18 км. пікету перегону «Болеславчик-Нікель-Побузький», машиністом тепловозу було виявлено пошкодження залізничної колії, що порушило нормальну роботу транспорту, пише ДИКЕ ПОЛЕ з посиланням на ВК ГУНП у Миколаївській області.

Зі слів машиніста, він, керуючи тепловозом, почув лязкіт металу, і йому здалось, що на залізничному полотні начебто щось відпало.

Зупинивши тепловоз, чоловік пішов перевірити, що сталось, та виявив, що на залізничній колії, яку він щойно проїхав, зрізана та лежить поруч частина металевої рейки довжиною близько 30 см.

Про виявлене пошкодження чоловік одразу ж повідомив диспетчера, а той зателефонував до поліції.

Завдяки пильності машиніста та своєчасного виявлення пошкодження залізничного полотна, вдалось запобігти скоєнню аварії потягу.

Слідчим підрозділом розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.277 КК України «Пошкодження шляхів сполучення і транспортних засобів», санкція якої передбачає покарання від накладання штрафу до позбавлення волі на строк до трьох років.

Триває досудове слідство, призначено проведення відповідних експертиз, очікується на висновки фахівців.

Правоохоронцями встановлюються обставини вказаного злочину та особи зловмисників, причетних до його скоєння.