На Кривоозерщині відбувся шаховий турнір

 В  районному шахово-шашковому клубі на базі Кривоозерського професійного аграрного ліцею відбувся традиційний шаховий турнір на Перехідний Кубок «Пам’яті Станіслава Миколайовича Чирки», пише сайт Криве Озеро Сьогодні з посиланням на Кривоозерську РДА.

На початку турніру керівник районного шахово-шашкового клубу Василь Маліцький добрим словом згадав про особистість Станіслава Чирки, який був незмінним головним суддею клубу, знаним журналістом, удостоєним Золотої медалі журналістики, заступником редактора районної газети «Кривоозерщина».

Лицарів чорно-білої дошки привітали голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко та редактор газети «Кривоозерщина» Світлана Білецька. Вони відзначили важливість цього заходу у розвитку спортивного життя району, подякували учасникам за участь у турнірі, за пам’ять про Станіслава Чирку, який багато зробив для популяризації та розвитку шахів і шашок серед місцевих жителів, особливо серед молоді.

За результатом змагань втретє поспіль став переможцем турніру та виборов Перехідний Кубок «Пам’яті С.М. Чирки» досвідчений шахіст Лев Циманович, друге місце здобув Іван Григоренко, третє – Григорій Сіраченко. Усі учасники турніру отримали пам’ятні відзнаки, переможців було відзначено Почесними Грамотами райдержадміністрації, районної ради та районного шахово-шашкового клубу. Лев Михайлович у якості переможця турніру також отримав подарунок від райдержадміністрації та нагороду від редакції газети «Кривоозерщина».

Джерело: Криве Озеро Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро