На дні Чорного моря знайшли понад сотню артснарядів часів минулих війн

Піротехніки Служби порятунку Миколаївщини знищили вибухоненебезпечні знахідки, виявлені в районі Кінбурнського півострова, повідомляє сайт Очаків сьогодні з посиланням на ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

З 22 по 28 вересня водолазно-піротехнічний розрахунок аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Миколаївській області проводив планові роботи по розмінуванню акваторії Чорного моря в районі Кінбурського півострова. Роботи тривали на водній акваторії та прибережній зоні Покровської сільської ради Очаківського району області.

Протягом тижня було виявлено та знищено, шляхом контрольованого підриву, 167 вибухонебезпечних предметів, серед яких артснаряди різного калібру, ручні гранати та підривники.

Нагадаємо,  що з 18 вересня, на виконання Загальнодержавної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки та річного Плану Головного управління ДСНС України у Миколаївській області було розпочато осінній етап проведення робіт по розмінуванню та приведенню в безпечний стан акваторії Чорного моря в районі Кінбурнського півострова. На  початку проведення «осінніх» робіт, водолазним розрахунком було виявлено та знищено 59 вибухонебезпечних предметів. На теперішній час, у вересні поточного року, всього піднято з дна моря та знищено- 226.