На Березанщині визначать кращого державного службовця

З метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом досвіду роботи кращих держаних службовців Березанською райдержадміністрацією проводиться І тур конкурсу «Кращий державний службовець», передає БЕРЕЗАНКА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Березанської РДА.

До оргкомітету конкурсу надійшло  дві заяви для участі у конкурсі: в номінації «Кращий керівник» виявила бажання взяти участь Булат Ольга Володимирівна – начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації, а в номінації «Кращий спеціаліст» – Смоляк Анастасія Володимирівна – т.в.о. начальника відділу, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації.

Подані документи учасників відповідають  вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1152 (зі змінами) «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», тому обидва державні службовці допущені до участі у Конкурсі.

Організаційним комітетом райдержадміністрації з проведення першого туру конкурсу також проведено три засідання на яких розглянуто організаційні питання конкурсу.

Джерело: БЕРЕЗАНКА СЬОГОДНІ

 

Читайте также:

57-летняя модель удивила своими формами

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

Как заработать миллион, весьма необычные способы