Миколаївці, в яких хочуть відсудити землю військові, заявили, що їхнє питання штучно затягують

Мешканці району Леваневців вважають, що їх спеціально відфутболюють з комісії на комісію і депутати затягують розгляд спірного питання про відсуження землі військовою частиною. Про це пише Комітет самоорганізації населення Леваневців у Фейсбуці.

Зазначимо, що актив мікрорайону 22 лютого запросили на засідання комісії із містобудування та земельних питань. Але на початку засідання людям повідомили, що їхнє питання тепер буде розглядати інша комісія – з питань законності та етики – та пояснили, що таке розпорядження дав мер.

Але мешканці залишилися невдоволеними і назвали це нахабством: “Вважаємо, перекидання питання з комісії в комісію спробою штучно затягнути процес прийняття рішення депутатським корпусом. Адже меру і його “порадника з питань Леваневського” депутату Сергію Ісакову добре відомо, що більшість депутатів на стороні людей”, – пише Комітет самоорганізації.

Зазначимо, що міськрада повинна проголосувати за звернення до Господарського суду щодо землі на території району, де розташовані житлові будинки, яку хоче відібрати військова прокуратура.