Миколаївський музей прокуратури відвідали студенти

18 травня 2017 року, за запрошенням керівництва прокуратури Миколаївської області студенти 4-го курсу Чорноморського національного університету ім. П.Могили, майбутні юристи, побували у прокуратурі Миколаївської області, де відвідали музей прокуратури, пише сайт Миколаїв Сьогодні з посиланням на Прокуратура Миколаївщини.

Знаковим є те що студенти завітали у гості до прокуратури у Міжнародний день музеїв.

Спочатку керівник кадрового підрозділу  Алла Пилипчук розповіла молоді про основні засади та організацію роботи органів прокуратури, у тому числі щодо  працевлаштування, про нелегкі буденні справи прокурорів, їх дозвілля. Надала настанови щодо становлення себе як патріота та справжнього громадянина своєї країни. «У будь-яких випадках завжди залишатися справжньою людиною, з гідністю триматися у будь-яких ситуаціях та бути гідними громадянами України», – додала А.Пилипчук.

Потім студенти відвідали музей прокуратури, де прокурор відділу організаційно та правового забезпечення прокуратури області Володимир Яценко провів майбутнім правникам екскурс в історію прокуратури, її функції та повноваження у різні історичні проміжки часу.

Зокрема, майбутні правники дізналися значення слова «прокурор» (від від латинського «procuro» – піклуюся), повноваження інстигаторів (прокурорів) Луцького трибуналу (починаючи з 1578 року), а також про діяльність  органів прокуратури на території нашого краю, починаючи з 18 століття до сьогодення.

Студенти ознайомилися із фотокопіями реальних кримінальних справ, які розглядалися судовими органами Вознесенського намісництва за участю прокурорів у 1796 році, нормативно-правовими актами, кодексами різних часів, особистими документами прокурорських працівників, зразками форменого одягу різних років, знаками розрізнення, нагородами за службу, матеріалами щодо реабілітації невинно засуджених у часи радянського тоталітарного режиму, предметами криміналістичної техніки й іншими експонатами.

Також дізналися про людей, які працювали та працюють в органах прокуратури Миколаївщини та резонансні кримінальні справи, які довелося їм розслідувати.

Наостанок студенти подякували за проведений екскурс та побажали подальших професійних успіхів.

Джерело: Миколаїв Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро